تالار افتخارات نیوپایپ

لوله‌ها و اتصالاتی که توسط برند نیوپایپ تولید شده‌اند، به دلیل کیفیت ساخت بالا و تولید با فناوری‌های روز توانسته‌اند که به استانداردها و گواهینامه‌های ارزشمندی برسند. استانداردها و گواهینامه‌های نیوپایپ توسط معتبرترین نهادها و سازمان‌های استاندارد داخلی و خارجی صادر شده و اعتبار برند نیوپایپ را یدک می‌کشد. همچنین این استانداردها در کلاس‌ها و سال‌های مختلف به برند نیوپایپ تعلق گرفته‌اند که نشان از پایداری کیفیت محصولات می‌دهند. البته در صورتی که نگاهی به جزئیات استانداردها و گواهینامه‌های داخلی و بین المللی داشته باشید، بیشتر به اهمیت آن‌ها پی می‌برید.

استاندارد ملی ایران

پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو

استاندارد مدیریت آزمایشگاهی ISO/IEC 17025 : 2017

گواهینامه‌های فنی عملکرد محصول از سازمان تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

استاندارد ASTM F-1281 آمریکا

بدون شک استاندارد ASTM F-1281 یکی از ارزشمندترین مواردی است که در لیست استانداردها و گواهینامه‌های نیوپایپ حضور دارد. این استاندارد به طور تخصصی برای لوله‌های پنج لایه پلی اتیلن مشبک (PEX) یا کراسلینک (Crosslinking) با لایه میانی آلومینیومی طراحی شده است. همچنین در  استاندارد ASTM F-1281 متدهای آزمایشی با مقادیر معین مثل مواد اولیه، ابعاد لایه‌ها، تست چسبندگی، تست ترکیدگی، فشار و علامت‌گذاری وجود دارد. البته که لوله‌های پنج لایه نیوپایپ با عملکرد صحیح در این آزمایشات به موفقیت قابل توجهی رسیده‌اند.

گواهینامه‌های IQNet

بدون شک گواهینامه‌های IQNet‌ در استانداردها و گواهینامه‌های نیوپایپ می‌درخشند. این گواهینامه‌ها که در کلاس‌های ISO 9001:2015, ISO 45001:2018, 14001:2015 8 به نیوپایپ تعلق گرفته‌اند، به ترتیب نشان‌دهنده عملکرد صحیح برند نیوپایپ در زمینه‌های سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت محیطی و مدیریت سیستم اشتغال، سلامت و ایمنی شده است. البته که عملکرد صحیح مجموعه در این زمینه‌ها دستاورد تلاش تمامی کارکنان و مدیران نیوپایپ می‌باشد.

گواهینامه‌های DQS آلمان و دیگر نهادهای معتبر

برند نیوپایپ بار دیگر توانسته استانداردهای ارزشمند را در سازمان استاندارد DQS آلمان (تحت تایید نهاد اعتبار دهی آلمان DAkkS German Accreditation در جایگاه یکی از اعضاءِ IAF) به دست آورد. همچنین در این سازمان استانداردها به‌روزتر مانند ISO 9001:2015‌ برای سیستم مدیریت کیفیت توسط برند نیوپایپ کسب شده است.

انجمن بهینه‌سازی مصرف انرژی ایران

گواهینامه عضویت صنایع گیتی پسند در انجمن بهینه سازی مصرف انرژی ایران

انجمن صنعت تأسیسات

عضویت گروه صنایع گیتی پسند در انجمن صنعت تاسیسات

گروه صنایع گیتی پسند، سکان‌دار برند نیوپایپ در مسیر استاندارد

گروه صنایع گیتی پسند همواره سعی کرده تا با استانداردها و گواهینامه‌های برند نیوپایپ عملکرد بی‌نظیری را در تولید لوله‌های پنج لایه از خود نشان دهد. لوله‌هایی که با بیشترین کیفیت و بهترین فناوری‌ها ساخته شده و توان حضور در بازار جهانی را داشته باشند. البته که گروه محصولات نیوپایپ علاوه بر اینکه در بازار جهانی لوله‌های پنج لایه و اتصالات حرفی برای گفتن دارند، از برخی نمونه‌های مشابه خارجی برتر هستند.